Nasze przedszkole

"Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - Janusz Korczak –

Przedszkole zapewnia opiekę nad dzieckiem w godzinach od 8.00 - 16.00.
W godz. 8.00 – 13.00 realizowana jest Podstawa Programowa Wychowania Przedszkolnego.

Oddział Zerowy otwarty jest w godzinach 8.00 - 13.00

Zabawy z Panią Jesienią

ALE Z NAS FACECI!  - Dzień Chłopaka w oddziale przedszkolnym

W roku szkolnym 2015/16 realizujemy projekty edukacyjne zatytułowane: "Czyste powietrze wokół nas” oraz „Kubusiowi przyjaciele natury”.

Zarówno sala Oddziału Przedszkolnego jak i Zerówki jest kolorowa i bajeczna. Ciągle doskonalimy swoją bazę lokalową. Sale dzięki projektowi współfinansowanemu przez UE w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego "Zmniejszenie nierównosci w stopniu upowszechnienia edukacji przedszkolnej" wyposażone zostały w nowoczesny sprzęt multimedialny, meble, pomoce dydaktyczne i bezpieczne zabawki. Plac zabaw zaspokaja potrzeby ruchowe dzieci na świeżym powietrzu, a kolorowe i bezpieczne urządzenia rekreacyjne zachęcają do zabawy.

A tak spędzamy czas w przedszkolu

POZNAJEMY ZNAKI DROGOWE

Z WIZYTĄ  W  BIBLIOTECE

ANDRZEJKI

DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Z okazja Dnia Pluszowego Misia zorganizowany został konkurs na wykonanie własnej maskotki - przytulanki. Wygrani otrzymali pamiątkowe dyplomy.

ROBIMY PYSZNE SAŁATKI OWOCOWE

PIECZEMY CHLEB

POZNAJEMY WARZYWA

Sala do prowadzenia zajęć

Wszyscy chętni mają możliwość udziału w dodatkowych zajęciach z języka angielskiego.

• Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej
    Racławice 329