Sukcesy uczniów

ROK SZKOLNY 2013/14

I miejsce w VI Przeglądzie Amatorskich Teatrów Szkolnych i Młodzieżowych pt. "Karuzela Marzeń" w Michałowicach dla grupy teatralnej "Ale heca".

II miejsce w I Gminnym Festiwalu Piosenki Obcojęzycznej dla uczennic kl. VI Joanny Stachowicz i Jagody Szymańskiej.

II miejsce w powiatowych eliminacjach XXIX Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "BAJDUREK" oraz nominacja do Wojewódzkiej Gali Finałowej w Nowym Sączu dla grupy teatralnej ALE HECA.

Finaliści II Festiwalu Teatralnego Polski Południowej w Krakowie - grupa teatralna "ALE HECA"

I miejsce w Przeglądzie Pieśni Pasyjnej w Imbramowicach dla Patrycji Izdebskiej, Klaudii Kania, Joanny Stachowicz, Jagody Szymańskiej i Anny Kordaszewskiej.

I miejsce dla Huberta Całus w Gminnym Turnieju Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" - awans do turnieju powiatowego.

III miejsce dla Jagody Szymańskiej w Gminnym Konkursie Ortograficznym o Pióro Wójta Gminy Jerzmanowice - Przeginia

I miejsce dla dziewcząt z kl. V i VI w  Turnieju Halowej Piłki Nożnej Dziewcząt z okazji otwarcia sali gimnastycznej w Przegini

II miejsce dla chłopców z kl. V i VI w  Turnieju Halowej Piłki Nożnej Chłopców z okazji otwarcia sali gimnastycznej w Przegini.

I miejsce dla Izabeli Sołtysik z kl. VI w Turnieju w Tenisie Stołowym z okazji otwarcia sali gimnastycznej w Przegini.

II miejsce dla Joanny Stachowicz z kl. VI w Turnieju w Tenisie Stołowym

I miejsce dla Bartosza Pabiska z kl. VI w  Turnieju w Tenisie Stołowym

I miejsce dla Izabeli Sołtysik w Mistrzostwach Gminy Jerzmanowice - Przeginia w Tenisie Stołowym Dziewcząt

II miejsce dla Joanny Stachowicz w Mistrzostwach Gminy Jerzmanowice - Przeginia w Tenisie Stołowym Dziewcząt